Вітаю Вас, Гість
Вас вітає КУ "Куйбишевський районний методичний кабінет" Куйбишевського району Запорізької області
Головна » 2015 » Листопад » 5 » Семінар заступників директорів
11:50
Семінар заступників директорів

29 жовтня 2015 року на базі Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Розвиток єдиного інформаційного простору навчального закладу в умовах сільської місцевості».

Семінар відкрила завідувач КУ «Куйбишевський районний методичний кабінет» Кобець Світлана Миколаївна. В своєму виступі вона відмітила, що всі навчальні заклади району мають комп’ютерну техніку і 74% з них підключені до швидкісного Інтернету. Також Світлана Миколаївна наголосила, що функціонування єдиного інформаційного простору навчального закладу дозволяє вирішити низку проблем та забезпечити: зберігання особових справ учнів та працівників закладу в електронному виді (бази даних); комунікації всіх учасників освітнього процесу (у тому числі через сайт школи); доступність та відкритість результатів навчального процесу для всіх учасників (розклад уроків, списки учнів, учителів, предметів, дані про успішність та відвідування уроків); автоматизація процесів управління навчально-виховним процесом тощо.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Фірсова Інна Георгіївна в своєму виступі «Розвиток інформаційного простору Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» ознайомила присутніх із роботою навчального закладу. Під час виступу вона звернула увагу на роботу закладу на порталі ІСУО, сайті «Мої знання», ведення сайту школи, сторінки навчального закладу в соціальних мережах,  роботу вчителів у віртуальних методичних об’єднаннях та ведення ними блогів.

Під час практичної частини семінару були проведені уроки:

- інформатики в 4 класі з теми «Створення у середовищі програмування Scratch проекту «Акваріум»» (проводила учитель початкових класів           Лах Наталія Василівна);

- зарубіжної літератури в 6 класі з теми «Роман Р.Стівенсона «Острів скарбів»» (учитель зарубіжної літератури Дьяченко Віта Сергіївна);

- астрономі в 11 класі з теми «Основи практичної астрономії. Сонячна система» (учитель фізики та інформатики Фірсов Володимир Вікторович).

Переглянути фотоальбом

Переглядів: 168 | Додав: ssn7707 | Рейтинг: 0.0/0