Вітаю Вас, Гість
Вас вітає КУ "Куйбишевський районний методичний кабінет" Куйбишевського району Запорізької області
Головна » 2015 » Червень » 2 » Тиждень психології
15:47
Тиждень психології

Тиждень психології

Переглянути фотоальбом

           Протягом 2014-2015 навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах району практичними психологами та соціальними педагогами проводились тижні психології. У кожній школі тиждень психології проходив за своєю програмою. Основною метою якого була психологізація учасників навчально-виховного процесу.

         У програмі тижнів психології було заплановано багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Всі учасники навчально-виховного процесу мали можливість взяти участь у цих заходах та щодня знайомитись з цікавою інформацією психологічного змісту.

         В Благовіщенській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Куйбишевській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» була проведена акція «Лист психологу». Учні, їх батьки та педагогічні працівники шкіл мали можливість написати листа, в якому зазначили б напрямки роботи в наступному навчальному році, особисті думки та побажання психологу.

Не залишились без уваги і педагогічні працівники.

23 квітня до дня психолога був проведений районний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ та ДНЗ. З доповідями виступили спеціалісти психологічної служби: Яценко Олена Олександрівна, Дроздова Оксана Володимирівна, Большова Світлана Володимирівна.

На засіданні педагогічної ради в Куйбишевській ЗОШ І-ІІІ ступенів практичний психолог Рева Алла Георгіївна виступила з доповіддю «Професійне вигорання педагогів» та продемонструвала методи профілактики професійного вигорання.

Переглядів: 142 | Додав: ssn7707 | Рейтинг: 0.0/0