Вітаю Вас, Гість
Вас вітає КУ "Куйбишевський районний методичний кабінет" Куйбишевського району Запорізької області
Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Семінар директорів
15:16
Семінар директорів

Семінар директорів «Робота з обдарованими дітьми в сучасному освітньому закладі».

          В рамках реалізації Програми розвитку освіти, молоді, фізичної культури та спорту  Куйбишевського району на 2013-2017 роки 21 жовтня 2015 року в Куйбишевській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар для директорів загальноосвітніх шкіл з теми «Робота з обдарованими дітьми в сучасному освітньому закладі».

Під час семінару було розглянуто такі питання:

- Робота з обдарованими і здібними дітьми в контексті реалізації програми розвитку закладу освіти (доповідач – Паржиховська В.В., директор школи).

- Організаційно-методичне забезпечення роботи з обдарованими дітьми (доповідач – Москаленко О.А., заступник директора з НВР).

- Психологічний супровід розвитку здібних і обдарованих учнів (доповідач – Рева А.Г., психолог школи).

- Система виховної роботи з обдарованими дітьми в навчальному закладі (доповідач – Підпала Н.І., заступник директора з ВР).

         Також учасникам семінару була представлена робота шкільного наукового товариства «Евріка». Формами і методами роботи з обдарованими дітьми під час уроків поділились Холоденко З.М. на уроці читання в 2 класі, Козлова А.О. на уроці правознавства в 9 класі і Підручна Г.М. на уроці біології в 11 класі. В актовій залі гостям заходу були представлені творчі роботи учнів. А на завершення семінару вихованці школи подарували свої творчі виступи.

Переглянути фотоальбом

Переглядів: 170 | Додав: ssn7707 | Рейтинг: 0.0/0